Ανακοινώσεις:

Εισαγωγή διακριθέντων αθλητών/τριών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018 | Πρόγραμμα επαναληπτικών πανελλαδικών εξετάσεων έτους 2017 | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2004

ΑΕΙ
1) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΗ
2) ΖΙΩΓΑ ΛΙΖΕΤΑ – ΙΑΤΡΙΚΗ
3) ΜΟΥΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ – ΙΑΤΡΙΚΗ
4) ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
5) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
6) ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) ΣΩΜΑΤΑ
7) ΒΟΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
8) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
9) ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
10) ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ – ΝΟΜΙΚΗ
11) ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
12) ΣΤΑΓΓΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
13) ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ – ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
14) ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ
15) ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ
16) ΔΟΥΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
17) ΔΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
18) ΚΟΛΕΣΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ – ΖΩΗ – ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
19) ΔΕΛΗΔΙΝΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
20) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
21) ΜΠΑΓΚΛΑΜΑΓΙΑ ΕΡΤΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
22) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
23) ΣΑΡΑΦΕΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
24) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
25) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
26) ΖΗΣΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΝΟΜΙΚΗ
27) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ – ΝΟΜΙΚΗ
28) ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
29) ΡΑΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
30) ΒΑΕΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ
31) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΗΛΙΑΝΑ – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ
32) ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
33) ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
34) ΓΑΛΙΛΑΙΟΥ ΑΓΝΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
35) ΣΙΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
36) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
37) ΚΟΚΟΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
38) ΚΩΣΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
39) ΜΠΙΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
40) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΤΣΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
41) ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
42) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΗΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ
43) ΣΧΙΖΑΣ ΝΙΚΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
44) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
45) ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ
46) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
47) ΓΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
48) ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
49) ΣΑΝΑΤΣΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
50) ΣΙΓΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
51) ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ – ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ
52) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
53) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
54) ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
55) ΛΙΑΜΗ ΖΩΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ
56) ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
57) ΜΕΛΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
58) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
59) ΚΑΛΑΠΟΥΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
60) ΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
61) ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
62) ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
63) ΚΩΤΤΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
64) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΡΙΣΤΥ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
65) ΠΙΣΜΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
66) ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ
67) ΤΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
68) ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ
69) ΠΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ
70) ΣΙΣΚΟΣ ΖΗΣΗΣ – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ


ΤΕΙ
71) ΑΜΠΑΡΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
72) ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
73) ΠΑΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
74) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
75) ΤΣΗΚΟΥ ΜΑΤΙΝΑ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
76) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
77) ΜΠΑΖΙΝΑ ΣΟΦΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
78) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
79) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
80) ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
81) ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ
82) ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
83) ΜΑΝΗΣΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
84) ΚΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
85) ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
86) ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΙΝΗΣ
87) ΝΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
88) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
89) ΓΥΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
90) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
91) ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
92) ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
93) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
94) ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
95) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
96) ΒΟΛΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
97) ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
98) ΚΟΥΤΣΑΜΠΟΪΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
99) ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
100) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
101) ΤΖΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
102) ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
103) ΜΥΡΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
104) ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
105) ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
106) ΑΜΠΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
107) ΤΕΡΠΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
108) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
109) ΝΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
110) ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
111) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
112) ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
113) ΠΑΠΑΗΛΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
114) ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
115) ΖΑΒΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
116) ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΛΟΓΙΣΙΚΗΣ
117) ΣΜΕΡΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
118) ΖΗΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
119) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
120) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΑΝΝΑ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
121) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
122) ΛΙΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
123) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
124) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
125) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
126) ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
127) ΤΟΥΛΚΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΟΛΟΓΙΑΣ
128) ΜΕΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
129) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
130) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ
131) ΣΑΡΒΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
132) ΤΖΩΤΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
133) ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
134) ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
135) ΓΙΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
136) ΜΠΛΙΑΓΓΑ ΝΟΡΑ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ
137) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ
138) ΤΖΗΜΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
139) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
140) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
141) ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ
142) ΚΟΣΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
143) ΜΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
144) ΦΟΥΛΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
145) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ
146) ΤΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ
147) ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
148) ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
149) ΔΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑ – ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΩΝ & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ
150) ΚΩΣΤΑΚΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
151) ΚΩΤΤΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ – ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ
152) ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ
153) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ – ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ