Ανακοινώσεις:

Εισαγωγή διακριθέντων αθλητών/τριών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018 | Πρόγραμμα επαναληπτικών πανελλαδικών εξετάσεων έτους 2017 | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2005

ΑΕΙ  
1) ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
2) ΜΩΡΑΙΤΗ ΡΟΔΟΥΛΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
3) ΤΣΙΟΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
4) ΜΑΛΕΑΣ ΝΙΚΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
5) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
6) ΒΥΤΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
7) ΜΑΚΙΕΒΑ ΣΟΦΙΑ – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
8) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
9) ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ)
10) ΣΑΡΑΪΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
11) ΜΠΑΤΣΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
12) ΣΑΝΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
13) ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
14) ΣΠΙΓΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
15) ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
16) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
17) ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
18) ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
19) ΤΣΟΥΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
20) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
21) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
22) ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
23) ΚΡΑΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
24) ΤΖΙΩΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
25) ΛΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
26) ΠΑΠΑΔΑΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
27) ΛΙΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)
28) ΧΩΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
29) ΡΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
30) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
31) ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
32) ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
33) ΖΙΩΓΑ ΤΑΝΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
34) ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
35) ΚΑΚΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
36) ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
37) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
38) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
39) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
40) ΜΙΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ – ΧΗΜΙΚΟ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
41) ΠΡΕΣΚΟΥΡΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
42) ΣΑΡΑΦΕΡΑ ΚΑΙΤΗ – ΦΥΣΙΚΟ (ΚΡΗΤΗΣ)
43) ΣΟΥΓΚΑΡΗ ΑΘΗΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
44) ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΚΡΗΤΗΣ)
45) ΚΩΣΤΑΡΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
46) ΛΙΓΚΑΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
47) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
48) ΚΟΛΕΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
49) ΡΟΜΠΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
50) ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
51) ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
52) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
53) ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
54) ΑΝΑΓΝΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
55) ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΥΗ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
56) ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
57) ΝΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ.  ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
58) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΥΞΕΝΗ – ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)


TEI  
59) ΠΙΣΜΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60) ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
61) ΚΩΤΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62) ΠΑΡΔΑΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
63) ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
64) ΓΑΛΙΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65) ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΝΙΑ – ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
66) ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
67) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
68) ΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69) ΣΩΦΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
70) ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
71) ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΕΛΛΗ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72) ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΤΕΝΙΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
73) ΣΥΝΕΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
74) ΤΣΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
75) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
76) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
77) ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
78) ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
79) ΣΥΝΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
80) ΑΣΠΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
81) ΒΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
82) ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
83) ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
84) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΛΕΝΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
85) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
86) ΤΖΩΤΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
87) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
88) ΜΠΑΣΙΟΣ ΦΩΤΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
89) ΔΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
90) ΣΤΟΥΜΠΑ ΚΙΚΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
91) ΒΑΡΝΗΣ ΧΑΡΗΣ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
92) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
93) ΛΑΖΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
94) ΓΚΟΛΑ ΑΡΕΤΗ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
95) ΚΑΤΣΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
96) ΜΠΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
97) ΡΕΒΒΑ ΜΑΙΡΗ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
98) ΤΖΑΤΖΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
99) ΚΑΤΣΙΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
100) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
101) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
102) ΤΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
103) ΤΡΑΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
104) ΜΗΤΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
105) ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
106) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΔΙΟΙΚ. ΓΕΩΡΓ. ΕΚΜ/ΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
107) ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
108) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
109) ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
110) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
111) ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
112) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
113) ΚΟΣΕΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
114) ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
115) ΜΥΛΩΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
116) ΓΡΑΤΣΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
117) ΒΕΚΙΑΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
118) ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
119) ΜΠΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
120) ΑΣΜΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
121) ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
122) ΦΑΡΤΣΑΛΑ ΕΛΕΝΗ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
123) ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)