Ανακοινώσεις:

ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Δωρεάν Επαναληπτικά Μαθήματα 2016 | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2006

ΑΕΙ
1) ΜΠΛΙΑΓΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
2) ΝΑΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
3) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΑΝΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
4) ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑ ΑΣΠΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
5) ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ  – ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
6) ΚΡΑΓΙΑ ΟΛΓΑ  – ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
7) ΜΠΙΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
8) ΣΑΡΑΦΕΡΑ ΚΑΙΤΗ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
9) ΜΗΝΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
10) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
11) ΚΑΡΙΝΤΖΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
12) ΣΑΡΡΗ ΒΙΚΥ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
13) ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
14) ΣΙΩΜΚΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
15) ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
16) ΚΑΨΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
17) ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
18) ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΤΑΝΙΑ – ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
19) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
20) ΤΣΙΤΣΙΠΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ  – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
21) ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
22) ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΑΝΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
23) ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
25) ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
26) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
27) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΦΙΛOΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28) ΤΣΙΜΤΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗ – ΦΙΛOΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29) ΖΙΩΓΑ ΤΑΝΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
30) ΣΑΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
31) ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
32) ΝΑΤΣΙΑ ΒΑΣΩ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
33) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
34) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35) ΚΑΡΙΝΤΖΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37) ΝΑΤΟΥ  ΝΙΚΗ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38) ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
39) ΚΑΤΣΙΑΠΗ ΖΩΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
40) ΚΥΠΑΡΙΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
41) ΓΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
42) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43) ΑΣΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
44) ΚΟΥΤΣΑΜΠΟΪΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
45) ΜΠΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
46) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΒΑΣΩ – ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
47) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
48) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
49) ΚΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
50) ΜΠΙΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
51) ΧΑΤΣΙΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
52) ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
53) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
54) ΛΙΑΝΤΖΗ ΑΓΝΗ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
55) ΣΑΡΒΑΝΙΔΟΥ ΚΙΚΗ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
56) ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΝΙΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
57) ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
58) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
59) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60) ΒΕΛΛΙΔΟΥ ΦΙΛΟΘΕΑ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
61) ΤΣΙΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
62) ΝΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ.  ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
63) ΔΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
64) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΪΑ – ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
65) ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  – ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ


ΤΕΙ 
66) ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
67) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
68) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69) ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ ΝΤΙΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
70) ΘΩΜΟΥ ΤΑΣΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ 
71) ΖΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΤΕΧΝ. ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
72) ΑΛΕΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
73) ΡΑΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
74) ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
75) ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
76) ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
77) ΚΑΣΣΑΡΑ ΘΕΟΔΟΤΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
78) ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
79) ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΣΑΣΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
80) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
81) ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
82) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
83) ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΝΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
84) ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
85) ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΦΡΙΝΤΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
86) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΤΙΝΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
87) ΒΟΥΪΤΣΗ ΧΡΥΣΗ – ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
88) ΝΙΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
89) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
90) ΝΤΟΥΚΑ ΖΩΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
91) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
92) ΑΛΒΑΝΟΥ ΣΕΒΗ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
93) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
94) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
95) ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
96) ΡΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ


ΑΕΙ 10% 
97) ΜΠΙΡΤΣΟΥ ΧΑΡΙΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
98) ΚΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
99) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
100) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
101) ΣΚΕΜΙΤΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
102) ΚΑΤΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
103) ΣΧΟΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ


ΤΕΙ 10% 
104) ΠΑΓΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
105) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
106) ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
107) ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ  – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
108) ΡΟΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
109) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
110) ΑΣΠΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
111) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)