Ανακοινώσεις:

ΙΣΤΟΡΙΑ 2ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ - Β΄ ΜΕΡΟΣ | ΙΣΤΟΡΙΑ 2ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ - Α' ΜΕΡΟΣ | ΙΣΤΟΡΙΑ 2ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑΣ ΘΕΡΙΝΩΝ | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟ ΘΕΡΙΝΑ 2017- Ι2 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟ ΘΕΡΙΝΑ 2017- Ι2 | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟ ΘΕΡΙΝΑ 2017- Ι1 ΑΡΓΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟ ΘΕΡΙΝΑ 2017- Ι1 ΑΡΓΟΣ | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΣΥΝΕΧΕΙΑ) | Εισαγωγή διακριθέντων αθλητών/τριών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018 | Πρόγραμμα επαναληπτικών πανελλαδικών εξετάσεων έτους 2017 | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2007

ΑΕΙ
1) ΚΑΡΑΒΕΛΙΑ   ΑΣΠΑΣΙΑ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
2) ΑΛΕΞΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3) ΠΟΥΝΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4) ΜΑΥΡΟΥΔΗ   ΤΑΤΙΑΝΑ – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5) ΤΡΑΪΤΣΕ  ΕΦΗ – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ – ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7) ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ   ΣΟΦΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8) ΤΣΑΜΙΣΗ   ΘΕΟΔΟΤΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
9) ΒΡΑΓΓΑΛΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
10) ΜΑΚΑΛΤΣΗ   ΔΑΦΝΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11) ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑ   ΕΦΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12) ΑΝΤΩΝΙΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
13) ΔΕΛΛΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
14) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
15) ΤΑΚΟΥΡΙΔΟΥ   ΑΡΙΑΔΝΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
16) ΛΙΑΛΗ   ΑΝΘΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
17) ΓΙΑΝΝΕΛΗ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
18) ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19) ΚΟΥΣΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
20) ΤΣΟΥΡΤΣΟΥΛΑ    ΝΕΝΑ – ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
21) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22) ΜΗΡΤΣΙΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23) ΜΟΣΧΙΔΗΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24) ΛΕΚΚΟΣ   ΠΕΤΡΟΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
25) ΚΑΡΙΝΤΖΑΪΔΗΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
26) ΤΖΟΥΛΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
27) ΒΑΡΝΗΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
28) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
29) ΓΙΑΝΝΑΚΕΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
30) ΤΣΙΤΣΙΠΑΝΗΣ   ΗΛΙΑΣ  – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31) ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ   ΓΛΥΚΕΡΙΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32) ΤΣΕΜΠΕΡΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ   – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33) ΤΣΙΚΡΙΚΑ   ΞΕΝΙΑ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34) ΣΑΚΑΛΗ   ΜΑΡΙΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35) ΠΑΝΤΕΛΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36) ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΝΤΙΝΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
37) ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
38) ΜΠΕΛΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
39) ΧΑΛΚΙΔΟΥ   ΕΛΠΙΔΑ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
40) ΗΡΓΗ   ΕΥΓΕΝΙΑ  – ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41) ΤΕΡΨΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ  – ΧΗΜΕΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
42) ΤΣΑΠΑ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
43) ΤΣΙΟΛΑ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
44) ΔΗΜΟΥ   ΑΛΕΞΙΑ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
45) ΠΑΠΑΝΤΙΝΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
46) ΖΟΥΤΣΟΥ   ΝΙΚΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47) ΜΠΑΣΙΟΣ   ΦΩΤΗΣ  – ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
48) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΥΔΟΞΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
49) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
50) ΤΡΑΣΙΑ   ΟΛΓΑ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜ. & ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ
51) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
52) ΡΑΠΟΣ   ΓΡΗΓΟΡΗΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
53) ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ   ΣΟΦΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
54) ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55) ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56) ΝΤΙΣΙΟΥ   ΕΛΕΝΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
57) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΙΚΟΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
58) ΠΑΝΤΑΖΗΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
59) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
60) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
61) ΜΙΧΑΗΛ   ΑΣΗΜΙΝΑ  – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
62) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ  – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
63) ΤΣΑΤΣΟΥ   ΗΡΩ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
64) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ   ΚΩΣΤΑΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
65) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ   ΜΠΑΜΠΗΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
66) ΖΟΥΤΣΟΣ    ΘΑΝΑΣΗΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
67) ΔΕΜΙΡΗΣ    ΣΤΕΡΓΙΟΣ  – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
68) ΛΙΑΜΗ   ΕΙΡΗΝΗ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69) ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΣ – ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ - ΟΠΛΑ
70) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΖΩΗ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71) ΤΟΤΟΝΙΔΟΥ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  – ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
72) ΚΥΖΙΡΙΔΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
73) ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ   ΝΕΣΤΟΡΑΣ  – ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ
74) ΜΑΣΣΑ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
75) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ   ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ – ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
76) ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ   ΧΡΥΣΑ – ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
77) ΚΡΑΪΜ   ΣΤΕΦΑΝΙΑ  – ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
78) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΑΛΕΞΙΑ  – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
79) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ  – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
80) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ.  ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
81) ΣΚΡΕΚΑ   ΕΛΕΝΗ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ.  ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
82) ΧΡΟΝΑ   ΕΡΙΦΥΛΗ – ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)


ΤΕΙ 
83) ΗΡΓΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
84) ΦΟΥΚΗ   ΓΙΩΤΑ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
85) ΔΗΜΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86) ΜΕΝΗ   ΣΙΣΣΥ – ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
87) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
88) ΚΑΣΣΑΡΑ   ΘΕΟΔΟΤΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
89) ΚΟΣΜΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
90) ΜΗΛΙΟΣ   ΛΑΖΑΡΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
91) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
92) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
93) ΑΠΕΛΙΔΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
94) ΤΟΛΙΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
95) ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ   ΜΙΝΑ  – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
96) ΝΙΚΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
97) ΣΑΜΑΡΑ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
98) ΤΣΑΠΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
99) ΝΤΟΥΚΑΣ   ΣΑΚΗΣ  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
100) ΓΙΑΝΤΣΟΥ   ΕΛΕΝΗ – ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
101) ΜΑΝΤΣΙΟΥ   ΑΝΝΑ – ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
102) ΚΥΡΙΑΖΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
103) ΕΞΑΡΧΟΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
104) ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
105) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΣΤΕΡΓΙΟΣ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
106) ΤΣΙΑΚΟΒΗ   ΧΡΥΣΤΑΛΛΕΝΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
107) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ  – ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
108) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΑΡΙΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
109) ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ   ΣΤΕΛΛΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
110) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ   ΙΟΡΔΑΝΗΣ  – ΟΧΗΜΑΤΩΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
111) ΣΜΕΡΝΟΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΟΧΗΜΑΤΩΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
112) ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ  – ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
113) ΚΥΡΙΑΖΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
114) ΜΑΚΡΗ   ΕΛΕΝΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
115) ΜΑΥΡΙΔΗΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
116) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
117) ΤΟΜΟΥ   ΛΕΝΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
118) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ   ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
119) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ   ΛΕΥΤΕΡΗΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
120) ΜΠΙΖΙΟΥ   ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
121) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
122) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
123) ΣΙΑΒΒΑΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
124) ΣΠΥΡΙΔΟΥ   ΣΟΦΙΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
125) ΤΟΜΠΑΤΣΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
126) ΖΗΣΙΑΔΗΣ   ΠΑΣΧΑΛΗΣ  – ΕΦΑΡ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
127) ΔΙΣΛΙΑΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
128) ΘΕΟΔΩΡΟΥ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ  – ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
129) ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
130) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
131) ΜΠΑΚΑΛΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΥΤ. ΜΑΚ. (ΓΡΕΒΕΝΑ)
132) ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  – ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
133) ΜΑΥΡΙΔΟΥ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
134) ΠΑΛΕΖΙΝΑ   ΣΤΕΛΛΑ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
135) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
136) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
137) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
138) ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΤΟΝΙΑ  – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 


ΑΕΙ 10% 
139) ΚΙΛΙΤΣΙΔΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
140) ΚΙΤΣΙΟΥ   ΑΛΚΗΣΤΙΣ  – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
141) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΠΑΣΙΑ  – ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
142) ΡΙΖΟΥ   ΜΑΤΘΙΛΔΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
143) ΜΕΓΓΟΥΔΗΣ   ΝΑΟΥΜ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 


ΤΕΙ 10% 
144) ΜΑΚΡΗ   ΕΛΕΝΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
145) ΔΕΜΙΡΗ   ΙΩΑΝΝΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
146) ΤΡΥΦΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
147) ΤΖΑΚΑ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
148) ΠΑΝΤΑΖΗ   ΙΩΑΝΝΑ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
149) ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΥ   ΡΙΑ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
150) ΤΡΥΦΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
151) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   ΝΙΚΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ