Ανακοινώσεις:

ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Δωρεάν Επαναληπτικά Μαθήματα 2016 | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2008

ΑΕΙ 
1) ΜΠΟΥΣΗ ΛΙΑ   ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
2) ΣΚΡΑΠΑΡΛΗ ΝΑΝΑ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
3) ΤΣΟΥΡΤΣΟΥΛΑ ΝΕΝΑ  – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
4) ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
5) ΣΙΝΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
6) ΜΑΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
7) ΜΟΚΚΑ ΑΓΝΗ – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
8) ΠΑΠΑΤΖΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
9) ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  – ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
10) ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
11) ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΗΛΕΚΤΡ.  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
12) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡ.  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΞΑΝΘΗ)
13) ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡ.  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΞΑΝΘΗ)
14) ΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡ.  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΞΑΝΘΗ)
15) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  – ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
16) ΜΠΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΡΗΤΗΣ)
17) ΝΤΑΒΑΝΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
18) ΚΕΦΑΛΑ ΚΑΤΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
19) ΣΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
20) ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ  (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
21) ΧΑΣΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
22) ΠΕΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
23) ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
24) ΤΡΑΣΙΑ ΣΟΦΙΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
25) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
26) ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ  – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
27) ΝΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ  – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
28) ΓΚΟΣΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
29) ΜΗΤΑΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑ  – ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  (ΞΑΝΘΗ)
30) ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
31) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
32) ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
33) ΚΑΦΕ ΜΑΡΙΑ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
34) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
35) ΛΙΟΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
36) ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
37) ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
38) ΤΑΣΙΟΥ ΚΕΛΛΥ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
39) ΑΣΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
40) ΚΟΥΤΣΑΜΠΟΪΚΙΔΟΥ ΕΦΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
41) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
42) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
43) ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
44) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
45) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
46) ΥΦΑΝΤΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
47) ΠΑΡΙΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
48) ΘΩΜΑ ΣΟΦΙΑ  – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ)
49) ΜΑΡΚΟΥ ΝΤΙΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ)
50) ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ  – ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
51) ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
52) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
53) ΚΡΑΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
54) ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
55) ΤΣΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
56) ΤΣΩΛΟΥ ΒΙΚΥ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
57) ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΑΘΗΝΑΣ)
58) ΜΑΚΡΗ ΜΑΙΡΗ – ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
59) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
60) ΤΖΗΜΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
61) ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  – ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛ. & ΠΟΛΙΤ.  ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
62) ΣΙΑΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
63) ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ  – ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
64) ΤΡΑΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  – ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
65) ΤΣΑΓΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
66) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
67) ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
68) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
69) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
70) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
71) ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
72) ΤΣΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
73) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
74) ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
75) ΜΙΧΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
76) ΚΟΚΟΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
77) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
78) ΚΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
79) ΔΟΛΛΑ ΟΛΙΑ  – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
80) ΝΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
81) ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ (ΑΘΗΝΑΣ) 
82) ΛΙΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
83) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
84) ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ  – ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
85) ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  (ΤΡΙΚΑΛΑ)
86) ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
87) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
88) ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΤΙΝΟΣ  – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
89) ΒΛΑΣΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΝΑΟΥΣΑ)
90) ΤΕΡΨΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  (ΒΕΡΟΙΑ)
91) ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
92) ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
93) ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
94) ΜΟΥΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
95) ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ – ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)


ΤΕΙ 
96) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΩΝ)
97) ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
98) ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΟΥ ΠΕΡΣΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
99) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ)
100) ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
101) ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
102) ΖΗΣΗΣ ΗΛΙΑΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
103) ΜΟΥΣΤΑΜΠΕΛΛΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΚΟΖΑΝΗ)
104) ΝΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΒΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΚΟΖΑΝΗ)
105) ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΚΟΖΑΝΗ)
106) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
107) ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
108) ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Θ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  (ΚΟΖΑΝΗ)
109) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  (ΚΟΖΑΝΗ)
110) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
111) ΚΑΠΑΤΑΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
112) ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Π) – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
113) ΝΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΟΔΥΣ) – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
114) ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ   – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
115) ΜΟΥΧΑΡΕΜΗ ΛΙΤΣΑ  – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
116) ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
117) ΓΚΑΓΚΑΝΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ  – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
118) ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
119) ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
120) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
121) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑΣ)
122) ΡΟΥΜΠΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  – ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
123) ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
124) ΠΑΛΤΣΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
125) ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ  – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
126) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  – ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦ/ΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
127) ΓΕΡΓΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  – ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
128) ΔΟΚΑΛΟΣ ΤΑΣΟΣ  – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ  (ΚΟΖΑΝΗ)
129) ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
130) ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
131) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
132) ΖΑΧΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
133) ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
134) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
135) ΠΑΣΙΟΛΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
136) ΚΥΡΙΑΖΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
137) ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΝΝΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
138) ΚΥΡΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
139) ΠΑΤΣΕΑ ΕΛΕΝΗ – ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ) 


ΑΕΙ  10%
140) ΚΑΠΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
141) ΚΕΛΕΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
142) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
143) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)


ΤΕΙ 10%
144) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
145) ΑΡΜΕΝΗ ΒΙΚΥ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
146) ΜΠΙΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
147) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
148) ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
149) ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
150) ΤΗΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
151) ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
152) ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ  – ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΛΙΕΙΑΣ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)