Ανακοινώσεις:

ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Δωρεάν Επαναληπτικά Μαθήματα 2016 | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2016

Στο Φροντιστήριο «ΜΑΘΗΣΗ» στο τέλος του Αυγούστου έχουμε πάντα τη μεγαλύτερη γιορτή!
 Επιτυχόντες 2016

Επιτυχόντες 2016

 Επιτυχόντες 2016
 Επιτυχόντες 2016
Γιατί κ ά θ ε   χ ρ ό ν ο εδώ και 17 χρόνια έχουμε τη συντριπτική πλειονότητα των επιτυχόντων του νομού σε σχολές υψηλής ζήτησης!

Η παράδοση των επιτυχιών συνεχίζεται και φέτος με 113 επιτυχόντες στην τριτοβάθμια εκπαίδευση!

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!



ΒΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ

ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 16 ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΑΥΤΗ!!!









ΒΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ



ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΤΖΗΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)



ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

4   ΙΑΤΡΙΚΕΣ!!!





ΒΟΛΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΚΑΛΛΩΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΜΗΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)



3 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΕΣ!!!





ΤΟΤΟΝΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)



ΚΟΝΤΟΥ ΑΛΙΚΗ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)



ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΗΤΑΝ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ!!!





ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΜΑΝΘΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΗΤΑΝ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ!!!





ΣΩΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΖΗΣΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)



ΜΑΣΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)



ΜΠΕΚΙΑΡΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)



6 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ!!!



ΒΑΡΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛ. & ΓΕΝΕΤ. (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)



ΜΗΤΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)



ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)



ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)



ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓ. & ΔΙΟΙΚ. (ΞΑΝΘΗ)



ΣΜΕΡΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΡΟΝ. & ΤΟΠΟΓΡ. ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΝΑΝΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΣΙΝΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)



ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)



ΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΛΚ- ΧΑΡΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΒΟΛΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)



ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)



ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ



ΤΑΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ



ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ.

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ



ΧΑΡΑΧΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓ.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΝΙΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)



ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)



ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΛΓΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)



ΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)



ΝΑΤΣΟΥΛΗ ΑΓΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)



ΤΣΟΥΜΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)



ΚΕΦΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)



ΣΚΟΚΛΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)



ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΚΠΑΙΔ. & ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

ΙΣΤΟΡ. & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)



ΝΙΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΙΔΑΓ. ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΑΛΕΞΙΟΥ ΟΛΓΑ - ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΑΓ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. (ΒΟΛΟΣ)



ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)



ΖΗΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΜΑΝΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΚΟΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)



ΠΡΙΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)



ΜΕΓΓΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)



ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)



ΣΙΑΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)



ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)



ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)



ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΤΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)



ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)



ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.

ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΑΓΝΗ

ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)



ΡΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



Χ΄ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



ΚΥΡΗΤΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣ.

ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)



ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)



ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΓΙΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΚΟΚΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)



ΔΟΥΦΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)



ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)



ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)



ΣΕΡΕΝΗ ΖΩΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΤΕΡΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)



ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)



ΓΑΒΙΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)



ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΚΕΝΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)



ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)



ΠΟΛΥΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΤΡΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΜΙΚΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)



ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)



ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΓΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ.

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΠΑΧΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)



ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)



ΔΗΜΗΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)



ΜΠΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)



ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)



ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)



ΞΥΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ)



ΣΑΛΛΙΣ-ΡΟΥΦΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)



ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)



ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΗΧΑΝ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)



ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΓΝ.

ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)



ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)



ΠΙΠΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

       


     


Γιατί η ποιοτική διδασκαλία αποφέρει καρπούς!





Έναρξη μαθημάτων 1η Σεπτεμβρίου